Najnowsze wiadomości ze świata

Nastolatka próbowała wynająć mordercę na zlecenie. Chciała, by zabił jej synka

Policja aresztowała 18-letnią matkę. Próbowała wynająć mordercę na zlecenie, by ten zabił jej 3-letniego synka.

Zdarzenie miało miejsce w Miami. 18-letnia Jazmin Paez próbowała wynająć mordercę na zlecenie przy pomocy „strony – parodii”. Najprawdopodobniej chodzi o stronę Rent a Hitman. To satyryczna strona udająca agencję, która łączy zabójców z klientami. Mimo ewidentnie satyrycznego charakteru niektórzy internauci traktują ją serio i próbują przy jej pomocy wynajmować zabójców, a jej właściciel często informuje o tym odpowiednie służby. Tak stało się też w tym wypadku. Operator strony poinformował policję, że Paez szuka zabójcy, który zamorduje jej 3-letniego syna. Po potwierdzeniu, że przekazane im informacje są prawdziwe, policja zdecydowała się ją aresztować.

 

Z dokumentów sądowych wynika, że Paez użyła w tym celu fałszywego nazwiska, ale policjanci namierzyli jej numer telefonu i adres IP. Chciała, aby morderca zabrał i „być może zabił” jej syna przed czwartkiem. Policjanci trafili do domu, w którym mieszkała jej matka. Kobieta potwierdziła im, że na zdjęciu, które Paez wysłała „zabójcy”, jest jej wnuczek. Wyjaśniła, że sama nastolatka wyprowadziła się w maju, zostawiając go pod jej opieką, ale codziennie rozmawiała z nim przez telefon.

Jeden z policjantów wysłał jej następnie serię wiadomości, podszywając się pod zamówionego mordercę. Paez potwierdziła, że nadal chce jego śmierci, i że jest gotowa zapłacić za to 3 tysiące dolarów. Po aresztowaniu przyznała się do winy. Wyjaśniła, że jest zakochana w mężczyźnie, któremu nie podoba się fakt, że ma dziecko i który ją przez to zostawił. Liczyła, że gdy jej syn zniknie, ten do niej wróci.

Źródło: Stefczyk.info na podst. CNN Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij