Najnowsze wiadomości ze świata

Nastolatek został pobity przez własną rodzinę, bo nawrócił się na chrześcijaństwo

Nastolatek został pobity przez własnego ojca, matkę i brata. Powiedział policji, że zaatakowali go, bo nawrócił się na chrześcijaństwo.

 

Zdarzenie miało miejsce w mieście Nashville w stanie Tennesse. Pracodawca nastolatka z nieujawnionych na razie powodów zaniepokoił się o niego. Poprosił więc policję, by sprawdziła, czy wszystko z nim w porządku.

Gdy policjanci dotarli do jego domu, chłopiec leżał na podłodze i się trząsł. Jego fryzura była nieporządna, a na ciele miał wiele śladów po uderzeniach i ran ciętych. Gdy doszedł do siebie, powiedział policjantom, że został pobity przez własną rodzinę. Bili go i pluli mu w twarz, a jego matka chwyciła nóż i zraniła go w rękę. Powodem ataku była jego wiara. Jego rodzina to muzułmanie i nie spodobało im się, że nawrócił się na chrześcijaństwo. W trakcie ataku żądali, by wrócił do Islamu.

Policja aresztowała jego matkę Rawę Khawaji, ojca Nicka Kaduma i brata Johna Kaduma. Mężczyźni usłyszeli zarzuty przemocy domowej i zostali już zwolnieni z aresztu tymczasowego, będą odpowiadać z wolnej stopy. Jego matka nadal siedzi za kratami, została oskarżona o napaść z niebezpiecznym narzędziem w zaostrzonych okolicznościach.

Źródło: Stefczyk.info na podst. WSMV Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij