Najnowsze wiadomości ze świata

Nastolatek został oskarżony o morderstwo. Pytał w mediach społecznościowych jak pozbyć się ciała

Policja aresztowała 16-latka, który został oskarżony o zamordowanie dziewczyny. Wpadł, bo za pośrednictwem Instagrama pytał swojego kolegi, co zrobić z jej zwłokami.

Policja z miasta Bensalem w stanie Massachusetts poinformowała, że otrzymali na numer alarmowy telefon od zaniepokojonych rodziców. Powiedzieli im, że z ich synem za pośrednictwem Instagrama skontaktował się jego kolega, 16-letni Joshua Cooper. Powiedział mu, że właśnie kogoś zabił i skręcił kamerę tak, aby pokazać zakrwawione nogi. Spytał go o radę jak pozbyć się zwłok.

Policjanci dowiedzieli się, że Cooper mieszka w parku przyczep Top of the Ridge. Na miejsce wysłano od razu patrol. Na widok policjantów Cooper wybiegł z przyczepy i zaczął uciekać, ale został szybko złapany. W łazience jego przyczepy policjanci znaleźli zwłoki dziewczyny z raną postrzałową. Ujawnili, że wcześniej podjął „znaczące kroki” aby wyczyścić miejsce zbrodni.

Cooper usłyszał zarzut morderstwa, posiadania narzędzia zbrodni i niszczenia dowodów. Sąd nie zgodził się na kaucję, więc na proces poczeka w ośrodku poprawczym dla nieletnich. Sędzia zdecydował też, że będzie odpowiadał jako dorosły. Policjanci obecnie próbują ustalić jaki był motyw tej zbrodni.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij