Najnowsze wiadomości z kraju

Napił się i ruszyło go sumienie. 45-latek zadzwonił na policję i i przyznał się, że jest poszukiwany

Nietrzeźwy 45-latek zadzwonił na komendę policji w Koluszkach (woj. łódzkie) i przyznał się, że jest poszukiwany. Mężczyzna został zatrzymany, a teraz ponad 4 lata spędzi w więzieniu – poinformowała w piątek mł. asp. Aneta Kotynia z Komendy Powiatowej Policji Łódź-Wschód.

Oficer dyżurny koluszkowskiej komendy odebrał telefon od mężczyzny, który przedstawił się i poinformował, że jest osobą poszukiwaną i powinien siedzieć za kratkami.

“Podał również swój adres, pod którym przebywał. Policjanci natychmiast zweryfikowali te informacje, a policyjny patrol zapukał do jego drzwi. Tam mundurowi zastali 45-letniego mieszkańca Andrespola, który miał ponad promil alkoholu w organizmie” – przekazała mł. asp. Aneta Kotynia.

Jak się okazało był on poszukiwany listem gończym oraz zarządzeniem wydanym przez łódzki sąd. “Na sumieniu miał prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, znieważenie funkcjonariuszy oraz kradzież z włamaniem” – podała Kotynia.

Mężczyzna został zatrzymany. Teraz ponad 4 lata spędzi w więzieniu.

 

Źródło: PAP Autor: Aleksandra Kuźniar
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Strażakom spłonął wóz strażacki

0 0

Na wojskowej uczelni doszło do eksplozji. Są ranni żołnierze

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij