Najnowsze wiadomości ze świata

Napad na wesele. Pan młody został postrzelony w głowę

Dwóch zamaskowanych mężczyzn napadło na wesele. Jeden z nich strzelił panu młodemu w głowę.

Zdarzenie miało miejsce w piątek w mieście St. Louis w Missouri. Dulce i Manuel Gonzalez byli parą od 10 lat i mają ze sobą dwójkę dzieci, ale ślub wzięli dopiero teraz. Zorganizowali małe wesele dla rodziny i najbliższych znajomych na własnej posesji. Wzięło w nim udział ok. 50 osób.

Nad ranem na imprezę przyszło dwóch zamaskowanych i uzbrojonych mężczyzn. Powiedzieli gościom, że mają się nie ruszać. Następnie jeden z nich stanął za panem młodym i wycelował mu w głowę, a drugi zaczął gmerać pozostałym gościom w kieszeniach.

Po ok. 30 sekundach padł strzał. Gonzalez został trafiony w głowę. Przeżył, ale jest w stanie krytycznym i nadal walczy o życie. Yaribeth Peña, siostra panny młodej, powiedziała lokalnym mediom, że jej zdaniem Manuel sięgał do kieszeni po portfel, ale napastnik się wystraszył, że wyciągnie broń.

Gdy padł strzał, napastnicy rzucili się do ucieczki. Zostawili na miejscu łupy. Obecnie są poszukiwani przez policję.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox2 Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij