Rozrywka

Największa gwiazda odejdzie z “Tańca z gwiazdami”? Była związana z programem od początku!

Sensacyjne doniesienia z kuluarów jednego z najpopularniejszych polskich telewizyjnych show – “Tańca z gwiazdami”. Jak informują  portale plotkarskie, opierając się na przeciekach od pracowników Polsatu, już  wiosną z programem może pożegnać się jego największa gwiazda – Iwona Pavlović.

Iwona Pavlovivić, żartobliwie określana Czarną Mambą (ze względu na swój kolor włosów i kąśliwe uwagi), związana jest z programem od samego początku. Doświadczona tancerka i sędzia taneczna nieprzerwanie zasiada w jury show już 18 lat! Wiele wskazuje na to, że ostatnie edycja mogła być jednak jej ostatnią.

Informatorzy “Super Expressu” mówią nawet, że miejsce Pavlović ma być już zarezerwowane dla kogoś innego. W kuluarach pada nawet nazwisko prawdopodobnej przyszłej jurorki – to Agnieszka Kaczorowska, tancerka i aktorka znana między innymi dzięki roli Bożenki w serialu “Klan”. Wcześniej była także trenerką w “Tańcu z gwiazdami”.

Co sama zainteresowana sądzi na ten temat?

– Rzeczywiście, chciałabym zasiąść za stołem jurorskim w ‘Tańcu z gwiazdami’, ponieważ uważam, że mam do tego wszelkie niezbędne kompetencje. Myślę też, że fajnie, jakby w programie pojawiła się osoba, która zna go od środka, tańczyła w poprzednich edycjach i wie, jakie wyzwania stoją przed gwiazdami. Co będzie, nie wiem – powiedziała w rozmowie z “Plejadą”.

Do sprawy nie odniosła się na razie Pavlović. Milczą też decydenci “Polsatu”.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

0 0

“Willkommenskultur 2.0+ to droga donikąd”

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij