Najnowsze wiadomości ze świata

Nagranie z samolotu podbija internet. Pasażerka wyprowadziła stewardesę z równowagi

O tym, gdzie znajduje się granica cierpliwości pewnej stewardessy, dowiedziała się pasażerka linii lotniczych Southwest Airlines. Członkini załogi samolotu nie wytrzymała i stanowczo zwróciła uwagę roszczeniowej pasażerce. Nagranie z samolotu trafiło do sieci i ma już kilka milionów odsłon.

Na TikToku pojawiło się nagranie z pokładu samolotu amerykańskich linii Southwest Airlines. Czujny użytkownik zarejestrował kłótnię, do jakiej doszło między pasażerką a stewardesą. Poruszająca się o kulach kobieta, po wejściu na pokład samolotu zasypała pracownicę linii lotniczych lawiną żądań.

Najpierw zażądała, by obok niej usiadł jej syn. Następnie chciała, żeby członkini załogi samolotu zajęła się jej bagażem, a później wezwała ją do pomocy przy zapinaniu pasów. Kolejną niespodziewaną przeszkodą był telefon pasażerki, który spadł na ziemię. O jego podniesienie została poproszona… oczywiście stewardesa.

Punktem kulminacyjnym była prośba pasażerki o zwrócenie uwagi innemu uczestnikowi lotu. Według kobiety, siedzący w jej pobliżu mężczyzna, zbyt często używał słowa „bóg” i tym samym poczuła się urażona.

Stawia mi pani tak wiele wymagań. Nie chcemy mieć takiego chaosu na pokładzie. Chcę pani pomóc, ale nie mam zamiaru tu stać i wysłuchiwać jak jestem krytykowana – odpowiedziała rozwścieczona stewardesa.

Zachowanie pracownicy zaskoczyło kobietę. Powiedziała jedynie, że to nie ona powoduje zamieszanie w samolocie.

Nagranie obejrzało już prawie pięć milionów użytkowników. Pod filmikiem pojawiło się też wiele komentarzy, krytykujących zachowanie pasażerki.

To jest takie smutne. Wyrazy uznania dla stewardes, które zachowały spokój przez cały lot. Niepełnosprawność nie jest wymówką do złego traktowania innych osób – napisała autorka filmu. 

Źródło: stefczyk.info/na podst.Fakt Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

Seria groźnych wypadków z udziałem dzieci na hulajnogach

0 0

Ile zarabia burmistrz Zakopanego? Szokująca kwota

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij