Najnowsze wiadomości ze świata

Nagi mężczyzna spacerował po lotnisku. Aresztowała go policja

Nagi mężczyzna spacerował po terminalu lotniska międzynarodowego. Po aresztowaniu okazało się, że był pijany.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek na lotnisku międzynarodowym Fort Lauderdale-Hollywood na Florydzie. Na nagraniach, które trafiły do mediów społecznościowych widać, jak goły jak święty turecki mężczyzna – później zidentyfikowany jako 36-letni Martin Evtimov – spaceruje wśród zszokowanych pasażerów w Terminalu 1. Po ominięciu kolejki pasażerów zbliżył się do linii bezpieczeństwa i pilnujących jej agentów TSA, po czym skręcił i próbował otworzyć drzwi z tabliczką „tylko dla personelu”. Przez cały czas miał bełkotać.

 

Mężczyzna został w końcu zatrzymany przez policjantów z lokalnego biura szeryfa i agentów TSA. Stawiał opór przy aresztowaniu, ale udało się go obezwładnić. Usłyszał szereg zarzutów, w tym stawiania oporu przy aresztowaniu, napaści na funkcjonariuszy, ekspozycji organów seksualnych i bycia pijanym w miejscu publicznym. Władze lotniska zakazały mu również dożywotnio wstępu.

Sąd nakazał również mężczyźnie przejście badań psychiatrycznych i zabronił mu picia alkoholu i brania narkotyków. Na razie nie jest jasne, co skłoniło go do takiego zachowania. Internauci spekulują jednak, że mógł być nudystą. Zwrócili uwagę, że był równomiernie opalony, bez charakterystycznych jaśniejszych plam, które powstają podczas opalania się w bieliźnie czy strojach kąpielowych.

Warto odnotować, że to nie jest pierwszy podobny przypadek na tym lotnisku. We wrześniu zeszłego roku internet obiegło zdjęcie czekającej w kolejce kobiety, której podwinęła się sukienka, odsłaniając nagie pośladki. Wywołało liczne kpiny, a internauci zastanawiali się, jak mogła tego nie zauważyć.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot. Nick81aku

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij