karambol Najnowsze wiadomości z kraju

Naga i nieprzytomna kobieta na klatce schodowej. Policja zatrzymała mężczyznę

W niedzielę na klatce schodowej w centrum Warszawy znaleziono nieprzytomną i nagą kobietę, która następnie w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Jak informuje RMF FM, policja zatrzymała mężczyznę, który może mieć związek z tą sprawą.

W niedzielny poranek na klatce schodowej kamienicy przy ul. Żurawiej w Warszawie znaleziono kobietę. Była ona naga i nieprzytomna i natychmiast została przewieziona do szpitala. Jeszcze kilka godzin później policjanci pracowali na miejscu, przeszukując teren z pomocą psów tropiących.

Jak informuje RMF FM, policja zatrzymała w tej sprawie młodego obywatela Polski. Został on aresztowany na warszawskim Mokotowie, gdzie pomieszkiwał. Mężczyzna na razie nie usłyszał żadnych zarzutów.

Stacja podaje, że „śledczy prowadzą w tej sprawie postępowanie pod kątem gwałtu i usiłowania zabójstwa”. Funkcjonariusze analizują ślady z miejsca znalezienia kobiety oraz jej rzeczy osobiste.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RMF FM Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij