policja ustala szczegóły zabójstwa w hotelu Najnowsze wiadomości z kraju

Na Ursynowie znaleziono ciało 75-letniej kobiety

Na warszawskim Ursynowie odnaleziono zwłoki 75-latki. Policja podejrzewa, że potrącił ją samochód.

Zdarzenie miało miejsce w piątek ok. 16. Zwłoki seniorki leżały na jednej z osiedlowych uliczek, w pobliżu ulicy Ciszewskiego.

Wezwana na miejsce policja zabezpieczyła dowody. Policjanci podejrzewają, że kobieta została potrącona przez auto, które wyjeżdżało z lub wjeżdżało na pobliski parking. Trwają poszukiwania kierowcy.

Sąsiadka martwej kobiety powiedziała mediom, że kierowcy jeżdżą bardzo szybko przez ich osiedle. Dodała, że tego dnia padał deszcz i było pochmurno, a jej sąsiadka wyszła po zakupy ubrana w ciemny strój. Jej zdaniem kierowca mógł ją z tego powodu nie zauważyć.

Jak informuje Polsat News, obrażenia na ciele seniorki sugerują, że teoria o wypadku samochodowym jest poprawna. Obecnie policjanci szukają świadków zdarzenia i nagrań osiedlowego monitoringu, na których je zarejestrowano. Apelują również o kontakt do osób, które mogą coś wiedzieć o tym wypadku.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Polecane artykuły

0 0

“Willkommenskultur 2.0+ to droga donikąd”

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij