Najnowsze wiadomości z kraju

Morawiecki ostro po zwolnieniu Sierockiego z TVP. „Co następne?”

Po 37 latach pracy w Telewizji Polskiej Marek Sierocki został zwolniony. Wiadomość o zmianach kadrowych w TVP skomentował Mateusz Morawiecki. – Rewolucja zaczyna obejmować gusta muzyczne – pisze były premier i pyta co będzie następne.

Pierwsze informacje o zwolnieniu Marka Sierockiego z TVP pojawiły się w piątek. Nieoficjalne doniesienia przekazał Jacek Gądek z portalu gazeta.pl.

Nieoficjalnie: dziennikarz muzyczny Marek Sierocki zwolniony z Teleexpressu. Można powiedzieć, że to jedna z legend tego programu – jedyna, która pracowała w nim także w czasie rządów PiS. Nowe szefostwo rozwiązało z nim umowę o pracę. Zasiądzie w loży negatywnie zweryfikowanych – napisał Gądek.

Informacje przekazywane przez dziennikarza potwierdził w rozmowie z Onetem sam Sierocki. Nie chciał jednak komentować tej sprawy.

Odniósł się do niej były premier Mateusz Morawiecki. Na portalu X ocenił, że „rewolucja zaczyna obejmować gusta muzyczne”.

Co następne? Wyrzucą Bolka i Lolka z TVP ABC? – pyta Morawiecki.

Źródło: stefczyk.info/na podst.X Autor: MS
Fot. Wikimedia Commons

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij