Publicystyka

Mocny wpis Ziemkiewicza na temat ruchu LGBT: “Ich celem nie jest dobro homoseksualistów”

Rafał Ziemkiewicz opublikował na Twitterze wpis poświęcony ruchowi LGBT, gdzie publicysta dzieli się swoimi przemyśleniami na temat celów aktywistów spod tęczowej flagi. 

Dziennikarz w swoim poście jest zdania, iż ruchowi LGBT nie zależy na dobru homoseksualistów. Uważa wręcz, że tęczowi aktywiści, pod płaszczykiem tolerancji i walki o prawa osób o odmiennej orientacji seksualnej, próbują wykorzystać ich do realizacji swojego celu – którym ma być obalenie “kapitalistycznego porządku”.

Dlatego też, zdaniem Ziemkiewicza, ruch LGBT tak naprawdę próbuje skonfliktować homoseksualistów ze społeczeństwem. Dlatego też starają się wytworzyć dwa niebezpieczne stereotypy, które mają prowadzić do tego konfliktu – wśród ludzi stereotyp homoseksualisty jako “agresywnego, odrażającego i groźnego dziwadła”, z kolei wśród gejów i lesbijek “poczucie osaczenia i prześladowania”.

-Takie akcje jak sprofanowanie figury Chrystusa na Krakowskim dokładnie to pokazują. Potrzeba przykładnych i surowych kar – napisał Ziemkiewicz.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Strażakom spłonął wóz strażacki

0 0

Na wojskowej uczelni doszło do eksplozji. Są ranni żołnierze

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij