Publicystyka

Mocny wpis Brudzińskiego. Europoseł zakpił z poprawności politycznej i Lady Gagi

Joachim Brudziński za pośrednictwem Twittera odniósł się do kwestii zaprzysiężenia Joe Bidena na prezydenta Stanów Zjednoczonych, a konkretniej do ogromnego zachwytu, jaki panuje m.in. wśród polskiej opozycji. 

Tradycyjnie 20 stycznia odbyła się uroczystość zaprzysiężenia nowego przywódcy USA, którym został polityk Demokratów Joe Biden. Głośno zrobiło się także wokół postaci Lady Gagi, która zaśpiewała hymn Stanów Zjednoczonych.

Zarówno postać nowego prezydenta, jak i piosenkarki, wzbudziła ogromny zachwyt wśród liberalno-lewicowej części społeczeństwa. W tym także wśród osób kojarzonych z obozem totalnej opozycji w Polsce. Część z nich przyznała nawet, że miała łzy w oczach, kiedy Lady Gaga śpiewała amerykański hymn.

Z całej sprawy postanowił zakpić na Twitterze Joachim Brudziński.

-W ramach (totalnej) politycznej poprawności przez ostatnie cztery lata należało krytykować i naśmiewać się z byłego prezydenta USA Donalda Trumpa. Dziś w ramach tej samej politycznej (totalnej) poprawności należy zachwycać się nie tylko nowym prezydentem ale również Lady Gaga – czytamy we wpisie eurodeputowanego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Do Rzeczy Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij