Publicystyka

Mocne słowa Wojciecha Cejrowskiego: Niemcy długo nie wytrzymali bez pakowania ludzi do obozów

Znany podróżnik i publicysta Wojciech Cejrowski tym razem nie wytrzymał. Najsłynniejszy polski “gringo” odniósł się do niedawnej propozycji niemieckich władz niektórych landów, które planują izolować w specjalnych obozach osoby, które nie chcą poddawać się restrykcjom.

– Niemcy długo nie wytrzymali bez pakowania ludzi do obozów: Do obozu za ucieczkę z kwarantanny – napisał na Twitterze podróżnik i zamieścił link do artykułu z amerykańskiego “New York Post”.

Według doniesień gazety, osoby, które w Niemczech nie podporządkują się restrykcjom związanym z koronawirusem, będą odseparowywane w obozach dla uchodźców.

Według gazety, obywatele niemieccy, którzy mimo ryzyka zakażenia COVID-19 odmawiali poddania się kwarantannie będą trafiali do aresztów i obozów dla uchodźców, gdzie będą znajdować się pod strażą policji.

Trzeba przyznać, że w niemieckim wykonaniu, takie plany brzmią szczególnie złowrogo.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij