policjanci Najnowsze wiadomości z kraju

Młody kierowca wjechał w trzyosobową rodzinę. Nie żyje ojciec 15-latki

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę w miejscowości Wola Solecka Druga. Młody kierowca potrącił trzyosobową rodzinę. 53-letni mężczyzna zmarł w nocy w szpitalu. Jego 15-letnia córka jest w stanie krytycznym.

Prokuratura pod nadzorem prokuratora bada okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę. Na drodze wojewódzkiej 754 w miejscowości Wola Solecka Druga, położonej około 50 km od Radomia, 23-letni kierowca wjechał w idącą poboczem 15-latkę i jej rodziców.

Oficer prasowy PSP w Lipsku, mł. asp. Paweł Bzikot przekazał, że piesi prawidłowo szli poboczem. Miejsce było dobrze oświetlone, a ojciec rodziny miał na sobie kamizelkę odblaskową. Dodał, że nie ustalono jeszcze, dlaczego kierowca wjechał w pieszych.

Trzyosobowa rodzina trafiła do szpitala. W nocy zmarł 52-letni mężczyzna, a stan jego 15-letniej córki lekarze określają jako krytyczny. Z kolei 45-letnia kobieta przebywa w szpitalu w stanie stabilnym.

Policjanci zatrzymali kierowcę samochodu osobowego, który wjechał w pieszych. 23-latek był trzeźwy, ale pobrano mu także krew do badań na obecność środków odurzających.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij