Rozrywka

Młode polskie rolniczki podbijają sieć. Polacy zachwyceni ich pracą

Są młode, sympatyczne i nie boją się ciężkiej pracy na polu. Weronika i Marlena Załoga z podlubelskich Kotlic to dwudziestokilkuletnie rolniczki, które podbijają serca polskich internautów. Ich popularność rośnie z tygodnia na tydzień, a każdy kolejny publikowany na Youtube film ogląda kilkadziesiąt tysięcy osób. Oczywiście to dużo mniej niż popisy patostreamerów czy różnych influencerów, ale tematyka też nie jest taka oczywista.

Żniwa w pełni więc dla rolników to czas szczególnie intensywnej pracy. Wielu z nich całe dnie spędza na polach, by zbierać owoce swojej całorocznej pracy. Wielu mieszczuchów o pracy rolnika ma mgliste pojęcie, pełne stereotypów a niekiedy nawet uprzedzeń. Choć w sieci coraz częściej pojawiają się blogi pokazujące, jak wygląda “uprawianie ziemi” od kuchni, rzadko kiedy ich autorkami są kobiety. Weronika i Marlena postanowiły to zmienić i od kilku lat publikują nagrania “z pola”.

O sobie mówią, że są rolniczkami z “dziada, pradziada” i przyznają, że gospodarstwa nie prowadzą same, ale pomagają rodzicom w pracach i wspierać ich w nieustannej modernizacji gospodarstwa.

Z pewnością popularność, którą zdobyły w internecie w tym pomaga, bo jak widać na zamieszczonych filmikach, gospodarstwo się rozwija.

“Naszą pasją jest rolnictwo, dlatego też w filmach możecie zobaczyć jak funkcjonuje gospodarstwo oraz jak radzimy sobie z pracą na nim.” – czytamy w opisie na ich kanale na Youtube. Dziewczyny aktywne są także na innych platformach internetowych: Facebooku, Instagramie i Tik Toku.

Dzięki ich materiałom każdy może zobaczyć, jak wygląda życie i praca na wsi. W postach nie brakuje merytorycznych porad i uwag, jak należy prowadzić gospodarstwo. Widać, że przez dziewczyny przemawia prawdziwa pasja, a ich praca na polu to nie jest zwyczajny lans.

Oglądający to doceniają, bo trudno doszukać się nieprzyjemnych komentarzy. Większość to pozytywne podziękowania za promocję wsi i wiejskiego życia. Choć nie brakuje też ofert matrymonialnych. Tym bardziej, że obie panie potwierdzają, że są wolne. A jak widać, urody i intelektu im nie brakuje.

Źródło: Autor:
Fot. screen/youtube

Polecane artykuły

0 0

Polska przegrała z Holandią

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij