Najnowsze wiadomości z kraju

„Mistrzyni parkowania”. Kobieta wybiła szybę kołem

Policjanci z Gniezna opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcie dość nietypowo zaparkowanego samochodu. Kierująca nim kobieta najwidoczniej miała problem z zaparkowaniem, bo ostatecznie koło jej pojazdu znalazło się na oknie stojącego obok auta. Co więcej, wybita szyba to niejedyne szkody wyrządzone podczas tego manewru.

Czy można wybić szybę samochodową kołem innego pojazdu? Wychodzi na to, że tak, czego dowiodła pewna kobieta, którą gnieźnieńscy policjanci nazwali „mistrzynią parkowania”.

Jak wyjaśniają funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 25 czerwca o godzinie 2:20 na jednej z dróg osiedlowych w Gnieźnie. 41-latka chciała zaparkować pojazd, jednak zrobiła to w taki sposób, że najechała na stojący obok samochód. Zdjęcia efektu tego manewru opublikowała Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie.

Pojazd kierowany przez kobietę opiera się kołem o bok innego samochodu, który ma wybitą szybę, uszkodzony bok i światła. 41-latka uszkodziła także inne auto, które w wyniku zdarzenia ma zarysowany i wgnieciony tył.

Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 1000 złotych. Podczas incydentu była trzeźwa.

Osoby, które mają braki w technice jazdy, powinny udać się na kurs doszkalający. Dzięki temu można uniknąć wielu nieprzyjemności dla siebie, a także innych uczestników ruchu – przypominają gnieźnieńscy mundurowi.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Facebook Autor: MS
Fot. screen/FB/ KPP w Gnieźnie

Polecane artykuły

0 0

Strażakom spłonął wóz strażacki

0 0

Na wojskowej uczelni doszło do eksplozji. Są ranni żołnierze

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij