Rozrywka

Miliony osób korzystały z jej porad. Okazało się, że znana influencerka Mama Ginekolog…nie jest ginekologiem

Nicole Sochacki-Wójcicka, znana lepiej pod pseudonimem Mama Ginekolog, jest śledzona w mediach społecznościowych przez miliony osób i często udzielała rad w temacie ginekologii. Wyszło jednak na jaw, że nie jest – i na razie nie będzie – ginekologiem.

Sochacki-Wójcicka to słynna influencerka i blogerka. Tylko na Instagramie śledzi ją blisko milion osób. Oprócz pokazywania nowych kreacji czy promowania różnych, nie zawsze mających związki z medycyną produktów kobieta udzielała także rad z zakresu ginekologii i położnictwa. Teraz jednak wyszło na jaw, że wprawdzie jest lekarzem, ale wbrew temu, co sugeruje jej pseudonim, nie jest ginekologiem.

Stało się to jasne kiedy Sochacki-Wójcicka poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że nie zdała egzaminu na specjalizację zawodową. „Jestem cała spłakana, nie mam jeszcze wyników, ale spodziewam się, że zdam, bo to było tak strasznie trudne, że jak policzyłam pytania, na które dobrze odpowiedziałam, to było ich 50… na 120. Jedyne, co mnie pociesza, to, że wszyscy mówili, że to było strasznie trudne” – powiedziała. Obwiniła też za tę porażkę…swoją internetową popularność. „Ale nie wszyscy są oglądani przez paręset tysięcy osób” – stwierdziła.

Influencerka zapewnia, że oblany egzamin nie zmieni nic w jej życiu. Wielu jej fanów uważa jednak inaczej. Zwracają uwagę, że ten egzamin nie jest wcale taki trudny i według dostępnych publicznie wyników zdaje go 80% uczestników. Inni wątpią w to, że faktycznie zabrakło jej tylko jednego punktu skoro wcześniej mówiła, że miała ich tylko 50 i zarzucają jej, że powinna się skupić na nauce a nie na aktywności w mediach społecznościowych. Najczęściej jednak padają pod jej adresem oskarżenia o to, że sugerowała bycie ginekologiem nie będąc nim.

https://twitter.com/Empiruwa/status/1453686441985331200?s=20

Źródło: Stefczyk.info na podst. Onet Autor: WM
Fot. Screen z Youtube

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij