Najnowsze wiadomości z kraju

Miał usunąć myśliwską ambonę. Konstrukcja runęła na 54-latka

W miejscowości Szydłowice (woj. opolskie) doszło do nieszczęśliwego wypadku. Gdy 54-latek wykonywał prace rozbiórkowe myśliwskiej ambony, konstrukcja zawaliła się na mężczyznę. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał poszkodowanego do szpitala.

Według informacji przekazanych przez policję w Brzegu, do zdarzenia doszło w sobotę około godizny 10:30. 54-latek w miejscowości Szydłowice prowadził prace związane z usunięciem ambony myśliwskiej. Niestety w trakcie ich wykonywania doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Podczas wykonywania prac rozbiórkowych myśliwskiej ambony doszło do wypadku. Konstrukcja runęła na 54-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego, który ze złamaniem kości udowej, urazem głowy oraz ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala – przekazała policja za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Poszkodowanego przetransportował do szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

Polska przegrała z Holandią

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij