Najnowsze wiadomości z kraju

Mężczyzna zginął podczas odśnieżania. Przygniotła go maszyna

64-latek zginął odśnieżając swoją posesję. Ładowarka rolnicza, którą wykorzystywał mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, zsunęła się do rowu i przygniotła mężczyznę.

Od kilku dni Polska mierzy się z prawdziwą zimą. Intensywne opady śniegu powodują konieczność odśnieżania dróg, chodników, czy też prywatnych posesji. Biały puch z jednego z takich miejsc odgarniał 64-letni mężczyzna, co zakończyło się tragedią.

Do zdarzenia doszło w sobotni poranek w Wiksinie. Mieszkaniec powiatu ciechanowskiego odśnieżał swoją posesję przy użyciu ładowarki rolniczej. 64-latek, chcąc odśnieżyć chodnik przed prywatnym terenem, wjechał na drogę publiczną. Wtedy maszyna przewróciła się i przygniotła mężczyznę.

Asp. Magdalena Zarembska z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie poinformowała, że podczas odśnieżania maszyna zsunęła się do rowu i przygniotła 64-latka. Na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego, jednak akcja zakończyła się niepowodzeniem.

Niestety, mimo podjętych czynności ratunkowych mężczyzna zmarł – przekazała przedstawicielka policji.

Szczegóły i okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratora.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij