Najnowsze wiadomości z kraju

Mężczyzna zażywał kąpieli w zabytkowej fontannie. Wszystko nagrały kamery

Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który zażywał kąpieli w zabytkowej fontannie w Gorzowie Wielkopolskim. Na nagraniu widać również jak rozmawia z figurami i „surfuje” na żółwiu.

Mężczyzna ubrany jedynie w bokserki wskoczył na główkę do zabytkowej Fontanny Paukscha w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Nagranie miejskiego monitoringu z 30 czerwca pokazuje, jak mężczyzna nie tylko pływał, ale również prowadził “rozmowy” z figurami zdobiącymi fontannę i próbował przybić im piątki. Następnie wspiął się na żółwia, udając, że na nim surfuje.

Policjanci przerwali jego zabawę, informując go, że Fontanna Paukscha nie jest przeznaczona do kąpieli. Za swoje wybryki mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 100 złotych.

Przykro się patrzy na tę nieodpowiedzialność, na tę głupotę, ponieważ mamy do czynienia z obiektem historycznym – skomentował zachowanie mężczyzny Wiesław Ciepiela, rzecznik Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

To, co dobre to, że nastąpiła szybka reakcja policji – dodał.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. Policja Gorzów Wielkopolski

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij