Najnowsze wiadomości ze świata

Mężczyzna uznany za zmarłego “ożył” podczas sekcji zwłok

Mieszkający w Walencji mężczyzna, którego rzekome zwłoki poddano sekcji, ożył w trakcie autopsji. Niespodziewane zdarzenie wprawiło w przerażenie patomorfologów zakładu medycyny sądowej w hiszpańskim mieście.

Opisujące we wtorek niecodzienne zdarzenie lokalne media, powołujące się na dyrekcję placówki medycznej, podały, że niedoszły zmarły trafił na stół sekcyjny i podczas autopsji nagle oprzytomniał.

Nietypowy przypadek miał miejsce w piątek, kiedy jeden z sąsiadów mężczyzny poinformował służby o tym, że jego znajomy, żyjący samotnie, od długiego czasu nie otwiera drzwi swego mieszkania w bloku usytuowanym w pobliżu miejscowej katedry.

Wzywając karetkę pogotowia i policję sąsiad twierdził, że właścicielowi zamkniętego mieszkania musiało coś się stać, gdyż jak twierdził “od wielu dni” nie widział go wychodzącego na ulicę.

Przybyłe na miejsce służby ratownicze potwierdziły, że “w mieszkaniu na podłodze znaleziono nie dającą oznak życia osobę”.

Relacjonujący zdarzenie z autopsji dziennik “Levante-EMV” napisał, że w trakcie sekcji zwłok badane ciało “nagle ożyło”, wprawiając w osłupienie i przerażenie zespół medyczny.

Źródło: PAP Autor: Marcin Zatyka
Fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij