Najnowsze wiadomości z kraju

Mężczyzna uzbrojony w siekierę wszedł do biurowca i rzucił się pracownika

Do jednego z biurowców w Krakowie wszedł 36-latek trzymając w ręku siekierę. Mężczyzna rzucił się na pracownika.

Wydarzenia przypominające sceny z horroru rozegrały się we wtorek, 9 lipca. Chwilę po godzinie 10:00 mężczyzna wtargnął do jednego z biurowców na Ruczaju w Krakowie i zaatakował pracownika jednej z firm, zadając mu poważne obrażenia.

Poszkodowanego przewieziono do szpitala. Lekarze określają jego stan jako ciężki. Jak przekazał podkomisarz Piotr Szpiech, rzecznik lokalnej policji, w ataku ucierpiał także pracownik ochrony, który próbował obronić zaatakowanego mężczyznę.

Napastnik został zatrzymany przez policję, ale jego motywy pozostają na razie nieznane. Nieoficjalnie wiadomo, że napastnik był pracownikiem firmy, w której doszło do ataku.

Pracownicy korporacji, w której doszło do ataku są w szoku. Z wewnętrznej korespondencji wynika, że osobom obecnym w biurze podczas ataku zostanie udzielona pomoc psychologiczna.

Źródło: stefczyk.info/na podst.onet Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij