Rozrywka

Megan Fox obraziła Ukrainki

Megan Fox opublikowała na Instagramie swoje niezbyt udane zdjęcie. Oburzyła tym wiele Ukrainek.

Znana aktorka i modelka opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie, zrobione w jednym z nocnych klubów, na którym wyszła mało korzystnie. Wcześniej to zdjęcie, które zrobiono na imprezie po Super Bowl, rozeszło się po mediach społecznościowych. Celebrytka stwierdziła, że to „podejrzany telefon komórkowy” sprawił, że wygląda na nim „jak ukraińska dmuchana lalka”, podczas gdy w rzeczywistości „wyglądam jak jedna z tych bardzo drogich silikonowych seks-lalek, które można dostać tylko w Japonii”.

 

Jej komentarz oburzył wielu internautów. „Mówienie w taki sposób o ukraińskich kobietach jest bardzo niegrzeczne, tak się pokazałaś” – stwierdził jeden z nich, za co dostał niemal 42 tys. like’ów. „W rzeczywistości wyglądasz jak 40-letnia kobieta, która nie ma nic wspólnego z pięknymi dziewczynami z Ukrainy” – napisał kolejny. „Ukraińskie kobiety nie muszą się rozbierać do naga by przyciągnąć uwagę. Współczuję starzejącej się kobiecie, której brakuje pewności siebie” – skomentował kolejny. Wiele nieprzychylnych komentarzy zostawiły oburzone kobiety z Ukrainy.

Fox odpowiedziała na jeden z komentarzy twierdząc, że był to żart. „Drogi Boże, NIE TO miałam na myśli” – napisała – „Ukraińskie kobiety są ku***sko seksowne, więc w mojej wyobraźni dmuchane lale też byłyby seksowne. Pozwólcie dziewczynie zażartować, do k**wy nędzy!”.

Źródło: Autor:
Fot. Erik Drost
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij