Wiadomości sportowe z kraju i świata

Mecz w polskiej lidze był ustawiony? Jest reakcja PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej wszczął postępowanie w sprawie jednego z meczów w polskiej lidze. Działania te mają odpowiedzieć na pytanie, czy spotkanie zostało ustawione.

W piątek oficjalnie poinformowano o podjęciu działań ze strony Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie podejrzeń o ustawienie meczu na szczeblu 3. ligi.

Rzecznik Dyscyplinarny PZPN, na podstawie potwierdzonych informacji o podejrzanych zakładach bukmacherskich, wszczął postępowanie wyjaśniające, dotyczące popełnienia przewinienia dyscyplinarnego match-fixingu w meczu – przekazał w oficjalnym komunikacie PZPN.

Chodzi o spotkanie rozegrane 30 marca w Łowiczu. Tamtejszy Pelikan zmierzył się z Concordią Elbląg. Gospodarze wygrali 8:0, a skład gościu składał się głównie z młodych zawodników z rocznika 2007 i 2008. Zauważono, że przed meczem pojawiło się wiele zakładów bukmacherskich, w których stawiano na wysoką wygraną drużyny z Łowicza.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Fakt Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij