Najnowsze wiadomości ze świata

Mąż nie pozwolił żonie spotkać się z kochankiem, więc wezwała na niego policję

Mąż nie pozwolił swojej żonie, by poleciała z nim na Bahamy by spotkać się ze swoim kochankiem, więc kobieta wezwała policję. Tego samego dnia poprosiła też swojego kochanka, by go zamordował.

Mieszkający w Georgii 38-letni Robert Shiver to była gwiazda futbolu i wiceprezydent firmy ubezpieczeniowej. W kwietniu dowiedział się, że jego żona, była miss hrabstwa Houston Lindsay Shiver, ma romans z 28-letnim Terrancem Adrienem Bethelem, którego poznała na Bahamach. Obecnie są w trakcie rozwodu.

Telewizja Fox News ustaliła, że 16 lipca Shiver chciał zabrać trójkę swoich dzieci na wakacje do należącego do niego domku letniskowego na Bahamach. Jego żona chciała polecieć z nimi jego prywatnym odrzutowcem, ale jej na to nie pozwolił. Kobieta wezwała więc policję.

Na nagraniu z kamer na mundurach widać, jak Shiver tłumaczy policjantom, że nie pozwolił jej na to ze względu na dzieci. Uznał, że będzie ciężko im wytłumaczyć, że ich mama tuż po wylądowaniu zostawi ich, by spotkać się z innym mężczyzną. „To zamieszałoby dzieciakom w głowach, i to po prostu coś, czego nie zrobimy” – stwierdził. Jego żona oskarżyła go, że był wobec niej brutalny i ją odepchnął. Kiedy zdziwiony mężczyzna stwierdził, że nic takiego nie miało miejsca, powiedziała policjantom, że bywał wobec niej brutalny w przeszłości i wezwała ich, bo bała się, że sytuacja eskaluje.

Policjanci poradzili im, żeby nie jechali wspólnie na wakacje. Powiedzieli też kobiecie, że jeśli nie ma żadnych dowodów na brutalność męża, to oni nic nie mogą zrobić. Tego samego dnia kobieta skontaktowała się ze swoim kochankiem i poprosiła go, by zamordował jej męża.

Wyszło to na jaw przypadkiem. Policja badała włamanie do baru na wyspie Great Guana Cay, gdzie pracował Bethel. Podczas śledztwa sprawdzili telefon podejrzanego, Farona Newbolda. Znaleźli na nim rozmowy z Shiver i z Bethelem, w którym trójka dyskutowała o zamordowaniu jej męża, czego miał się podjąć Newbold. Cała trójka została aresztowana i usłyszała już zarzuty. Shiver po 19 dniach w więzieniu wyszła za kaucją i czeka na proces w areszcie domowym na Bahamach.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij