Najnowsze wiadomości ze świata

Matka wyjechała na wakacje, zostawiła w domu noworodka. Odpowie za morderstwo

31-letnia kobieta zostawiła bez opieki 16-miesięczną córkę i udała się na wakacje. Dziecko zmarło, a ona odpowie teraz za morderstwo.

Mieszkająca w Ohio Kristel Candelario wezwała 18 czerwca karetkę do swojego domu. Powiedziała operatorowi numeru alarmowego, że jej dziecko, 16-miesięczna Jailyn, nie reaguje na bodźce. Ratownicy zauważyli, że dziecko leżało w kojcu pełnym odchodów i było ekstremalnie odwodnione. Nie udało im się mu już pomóc, dziewczynka była już martwa gdy dotarli na miejsce. Wezwali policję, a ta tego samego dnia aresztowała jego matkę.

Podczas śledztwa kobieta przyznała, że zostawiła swoje dziecko na 10 dni same. W tym czasie wyjechała na wakacje, do Detroit i Portoryko. Na razie nie jest jasne, dlaczego nie załatwiła swojej córeczce opieki w tym czasie. Jej sąsiedzi powiedzieli mediom, że w przeszłości wielokrotnie się nią opiekowali i nie rozumieją, dlaczego tym razem ich o to nie poprosiła. Śledczy ustalili, że tym razem nawet nie próbowała tego zrobić. Ustalili też, że dziecko nie padło wcześniej ofiarą przemocy.

Candelario przebywa obecnie w areszcie tymczasowym, sędzia wyznaczył wysokość kaucji aż na milion dolarów. We wtorek usłyszała zarzut morderstwa swojej córki. Następną rozprawę zaplanowano na przyszły tydzień.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NBC News Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij