Najnowsze wiadomości ze świata

Matka oskarżona o upieczenie 1-miesięcznej córki w piekarniku

26-letnia Mariah Thomas z Kansas City została oskarżona o upieczenie swojej córki w piekarniku, po tym jak rzekomo pomyliła go z łóżeczkiem dziecięcym, poinformował w niedzielę portal MailOnline.

Mariah Thomas, oskarżona o zabicie swojej 1-miesięcznej córeczki Za’Riah Mae, powiedziała policji, że „przypadkowo umieściła ją w piekarniku zamiast w łóżeczku” – informuje portal.

„Z tego, co wiem, Mariah miała problemy psychiczne i nie myśli jak osoba dorosła; myśli jak dziecko” – powiedziała portalowi jej przyjaciółka.

Dziadek Za’Riah powiedział policji, że w piątek około południa zadzwoniła do niego jej mama i poinformowała go, że „coś jest nie tak z dzieckiem i musi natychmiast wrócić do domu”. Po powrocie do domu natychmiast poczuł dym i znalazł Za’Riah martwą w swoim łóżeczku. Thomas powiedziała mu, że „przypadkowo” włożyła ją do piekarnika.

Źródło: PAP Autor: PAP
Fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

0 0

Pożar w warszawskim wieżowcu

0 0

10-latek przyznał się do morderstwa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij