Najnowsze wiadomości ze świata

Matka miała zabić własne dzieci, by nie trafiły do byłego męża. Aresztowano ją w Wielkiej Brytanii

Policja podejrzewa, że 35-letniaa kobieta z Kolorado zabiła dwójkę własnych dzieci, by opieki nad nimi nie objął były mąż. Udało się ją aresztować w Wielkiej Brytanii.

Szokująca zbrodnia miała miejsce 19 grudnia w mieście Colorado Springs. Wpół do pierwszej w nocy lokalna policja dostała zgłoszenie o włamaniu do domu Kimberlee Singler. Gdy przybyli na miejsce, odkryli makabryczną scenę. Na miejscu znaleźli zwłoki jej 9-letniej córki i 7-letniego syna. Sama Sinler i jej 11-letnia córka były ranne. Udzielono im pierwszej pomocy i zabrano do szpitala.

Na tym etapie kobieta była traktowana jako ofiara, więc pozwolono jej wyjść ze szpitala. Po ok. tygodniu śledczy doszli jednak do wniosku, że nie było żadnego włamania, a dzieci zabiła sama Singler. Od lat toczy procesy o opiekę nad nimi z byłym mężem. Policja podejrzewa, że zabiła je, by nie trafiły pod jego opiekę – wcześniej sąd zdecydował, że zostaną z nim do 18 stycznia, na kiedy wyznaczono datę kolejnej rozprawy. Kobieta jednak nie przekazała ich w nakazanym przez sąd dniu, trzy dni przed morderstwem.

Pod koniec grudnia policjanci w końcu dostali nakaz jej aresztowania. Okazało się jednak, że kobieta zniknęła. Po raz ostatni widziano ją dzień przed wigilią, kiedy nocowała w domu krewnego. Poszukiwania podejrzanej rozpoczął specjalny oddział policji, który specjalizuje się w poszukiwaniach zbiegów oskarżonych o poważne przestępstwa.

W niedzielę policja z Colorado Springs poinformowała, że poszukiwaną kobietę udało się odnaleźć. Aresztowała ją brytyjska policja. Aresztowanie odbyło się bez incydentu. Wkrótce zostanie poddana ekstradycji do USA, gdzie stanie przed sądem. Jest oskarżona m.in. o dwa morderstwa pierwszego stopnia, próbę zabójstwa, znęcanie się nad dziećmi i napad.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij