Najnowsze wiadomości z kraju

Mały Adaś z Augustowa pokonał raka. Wzruszające, jak powitali go w przedszkolu

Kiedy kilka miesięcy temu rodzice małego Adasia z Augustowa usłyszeli diagnozę lekarzy dotyczącą ich synka,  ich życie zamarło. Okazało się, że chłopiec zmaga się ze złośliwym nowotworem. Choć w takiej sytuacji zawsze przychodzi zwątpienie, oni nie zamierzali się poddawać. Chłopiec przeszedł trudną i zaawansowaną terapię, w szpitalu spędził wiele miesięcy, ale ostatecznie pokonał chorobę. Kiedy po leczeniu powrócił do przedszkola, koledzy i koleżanki a także cały personel placówki przygotowali mu gorące powitanie. Film wzrusza do łez i z miejsca stał się hitem sieci.

– Teraz czas na łzy szczęścia. 🥹🩷 Adaś po zakończonej walce z rakiem tak został przywitany w przedszkolu. 🫶❤ Jesteśmy wzruszone. ❤ Adaś ciesz się dzieciństwem skarbie nasz kochany. ❤🥳😍 SP w Augustowie Brawo za cudowne przywitanie.❣️- czytamy na stronie stowarzyszenia Dzielni i Waleczni, które zbierało środki na powrót Adasia do zdrowia, a które stara się pomagać dzieciom zmagającym się z nowotworem.

Po przyjściu do placówki chłopiec wpadł w ramiona koleżanek i kolegów, którzy nie szczędzili mu serca. Sam Adaś nie krył wzruszenia. Sam film w dwa dni obejrzało kilkaset tysięcy osób.

 

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij