Najnowsze wiadomości z kraju

„Mało pani wrogów? Mam się odwinąć?”. Żukowska opublikowała prywatną wiadomość od Sikorskiego

Posłanka Lewicy opublikowała w mediach społecznościowych prywatną korespondencję z Radosławem Sikorskim. – Mało ma pani wrogów? Mam się odwinąć? – napisał europoseł PO do Anny Marii Żukowskiej.

Anna Maria Żukowska podzieliła się z internautami treścią prywatnej wiadomości, którą otrzymała od europosła PO, Radosława Sikorskiego.

Po co się pani wyzłośliwia? Mało ma pani wrogów? Mam się odwinąć? – zapytał posłankę Lewicy Sikorski.

Na zamieszczonym przez Żukowską zdjęciu widać także, jaką odpowiedź otrzymał od niej europoseł PO.

Gdyż nie lubię konserw, które nadal są konserwami, tylko tyle, że już nie w rządzie PiS-u. Pozdrawiam nieserdecznie – odpowiedziała posłanka. Sam wpis opatrzyła słowami: „ A dawaj, Radek”.

Niektórym internautom nie spodobało się zachowanie Żukowskiej, zarzucając jej opublikowanie prywatnej korespondencji. Polityk tłumaczyła, że jedynie „ujawniła groźby” i „próby zastraszania”.

Wcześniej przedstawicielka Lewicy pisała o polityku PO następująco: „Didaskalia: Radosław Sikorski nie kandyduje, bo obraził się na Donalda Tuska”.

W ten sposób Żukowska odniosła się do deklaracji ministra spraw zagranicznych w rządzie Donalda Tuska, który powiedział, że nie wystartuje w wyborach parlamentarnych z list PO.

Tym razem mogę pomóc koleżankom i kolegom w całej Polsce – tłumaczył polityk.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Twitter Autor: MS
Fot. Wikimedia Commons

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij