Rozrywka

Małgorzata Rozenek wystartuje w wyborach do Sejmu? Ujawniono z jakiej partii

Małgorzata Rozenek-Majdan, prezenterka telewizyjna, która popularność zyskała kilka lat temu jako “Perfekcyjna Pani Domu”, zamierza wziąć się za “gospodarowanie” całym krajem? Jak ujawnia “Super Express” gwiazda ma kandydować w najbliższych wyborach parlamentarnych. Według gazety ma pomóc Platformie Obywatelskiej wygrać wybory.

Donald Tusk od kilku miesięcy przekonuje, że ma plan, jak pokonać Prawo i Sprawiedliwość. Choć dotychczas Platforma Obywatelska nie zaimponowała nowatorskim programem, a większość działań jej czołowych polityków sprowadza się do wściekłych ataków na PiS i rząd, wiele wskazuje na to, że właśnie poznaliśmy tajną broń, która ma zapewnić jej wyborczy sukces. To popularna prezenterka telewizyjna Małgorzata Rozenek-Majdan, która, według “SE” ma zasilić listy tej partii. Informacje potwierdzają też inne media.

Same preferencje polityczne gwiazdy nie zaskakują. Wszak od lat jest związana z TVN-em, a jej mąż Radosław Majdan też kiedyś próbował swoich sił w polityce z ramienia tej partii. Dziwić może jedynie postawa samej PO. Bo choć liderzy zapewniają, mają doskonałe kadry gotowe wziąć odpowiedzialność za Polskę, to w ostatecznym rozrachunku po raz kolejny zamierzają stawiać na celebrytów. Taka wiadomość źle rokuje dla działaczy, którzy marzyli o wysokich “biorących” miejscach na listach. Tym bardziej, że Rozenek-Majdan od urodzenia związana jest z Warszawą i trudno sobie wyobrazić, by nagle kandydowała z innego miejsca.

– Znane nazwisko pomaga w zrobieniu dobrego wyniku. W różnych partiach politycznych mamy już aktorów, czy dziennikarzy. Taka osoba może pociągnąć listę, sprawdzić się w słabszym okręgu – mówi w rozmowie z “SE” politolog dr Bartłomiej Biskup.

A czy w stolicy, w której PO od lat ma wysokie poparcie, potrzeba dodatkowych głosów?

Jednak według tabloidu klamka miała już zapaść. Informacje potwierdzili politycy tej partii, m.in. Paweł Poncyliusz. Swojego zadowolenia nie kryje też Iwona Śledzińska Katarasińska:

– Majdan od lat udziela się społecznie w propagowanie metody in vitro. W ostatnich miesiącach blisko współpracowała z Platformą Obywatelską w związku z obywatelskim projektem ustawy w tej sprawie. – Okazała się być pełnokrwistą działaczką, społecznicą. A do tego jest sympatyczną, lubianą i cenioną osobą – wyznała w rozmowie z “Super Expressem”, pokazując jednocześnie, o co w Sejmie chce walczyć prowadząca “Dzień Dobry TVN”.

Sama Małgorzata Rozenek na razie nie potwierdziła tych doniesień, jednak jak widać, nie zasypuje gruszek w popiele. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie ze spędu, który 4 czerwca zorganizował w Warszawie Donald Tusk. Co ciekawe nawet pobieżna lektura komentarzy pod tym wpisem pokazuje, że fani gwiazdy, nie są zachwyceni jej polityczną aktywnością. Większość wpisów to delikatnie mówiąc, ostra krytyka działań celebrytki. Czy to ostudzi jej polityczny zapał?

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij