Najnowsze wiadomości ze świata

Makabryczne odkrycie w kontenerze na zużyte ubrania. Ktoś wrzucił tam ciało noworodka

W piątek wieczorem we Włoszech, w jednym z kontenerów na zużytą odzież znaleziono ciało noworodka. Dziecko urodziło się kilka godzin wcześniej i miało jeszcze przyczepione łożysko. Okoliczności sprawy wyjaśnia policja.

Agencja ANSA informuje, że ciało dziecka znaleziono w kontenerze Caritasu na zużyte ubrania, w dzielnicy Città Studi w Mediolanie. Odkrycia dokonało dwóch przechodniów. Gdy przechodzący tuż obok emeryt dostrzegł wystającą ze skrzyni rączkę, zaalarmował innego mężczyznę. Obaj postanowili sprawdzić co znajduje się w środku i zobaczyli ciało noworodka z przyczepionym łożyskiem, które owinięte było w bluzę.

Śledczy ustalili wstępnie, że dziewczynka urodziła się kilka godzin wcześniej. Sprawdzany jest miejski monitoring, a także włoskie szpitale, w których pojawiła się matka dziecka. Jednak policja nie wyklucza, że poród miał miejsce w domu. Więcej szczegółów ma przybliżyć sekcja zwłok noworodka.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

800 Plus dla uchodźców. Będą nowe zasady

0 0

Kolejny incydent na granicy z Białorusią. Zniszczono karetkę

0 0

Nowy trop w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij