Najnowsze wiadomości ze świata

Makabryczna śmierć polskiego kierowcy w Niemczech. “Został znaleziony w kabinie z poderżniętym gardłem”

W okolicach Magdeburga znaleziono zwłoki polskiego kierowcy tira. Zgodnie z relacją na polonijnych grupach ciało mężczyzny znajdowało się w kabinie pojazdu z poderżniętym gardłem.

Pochodzący z Łukowa (woj. lubelskie) pan Grzegorz pracował jako kierowca tira dla niemieckiego przewoźnika. Po raz ostatni rodzina kontaktowała się z nim w czwartek, kiedy mężczyzna deklarował, iż wraca do Polski.

Jego ciało zostało znalezione w kabinie pojazdu na terenie stacji benzynowej w miejscowości Hohe Börde w Saksonii, niedaleko Magdeburga. Według relacji, która pojawiła się na polonijnych grupach, mężczyzna miał mieć poderżnięte gardło.

– Zostało wszczęte śledztwo dot. artykułu 155 Kodeksu karnego, czyli nieumyślnego spowodowania śmierci – powiedziała w rozmowie z TVP Info  rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie prok. Agnieszka Kępka. Dodała przy tym, iż jest to jedynie wstępna kwalifikacja, gdyż śledczy czekają na wyniki sekcji zwłok zaplanowanej na poniedziałek 7 grudnia.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Info Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij