Rozrywka

Magdalena Ogórek trafiła na SOR. Na jakiś czas znika z telewizji! Fani zaniepokojeni

To nie był najszczęśliwszy weekend dla byłej kandydatki na prezydenta Polski, a obecnie prezenterki TVP dr Magdaleny Ogórek. Znana i lubiana historyk sztuki i gwiazda telewizji wylądowała na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym! Jak napisała na Instagramie w najbliższym czasie nie zobaczymy jej w telewizji.

– Kochani, nagłe wydarzenie z potrzebą przyjazdu na SOR. Już jestem w domu, ale do piątku nie będzie mnie w pracy – muszę odpoczywać. “Plan Dnia” zostawiam na ten tydzień w dobrych rękach Ewy Bugały – napisała na portalu społecznościowym Magdalena Ogórek, wrzucając zdjęcie swojej ręki, na której widać wbity wenflon.

 

Choć prezenterka nie mówi co ją spotkało, wiele wskazuje na to, że z pewnością jest przemęczona, skoro lekarz zalecił jej odpoczynek. Sytuacji nie pomaga też ogromny stres w jakim żyje Ogórek. Hejt z jakim musi się mierzyć, wyzwiska i zaczepki, jakie serwują jej internauci z pewnością wpływają na jej zdrowie. Mamy nadzieję, że wizyta na SOR okazała się do tego stopnia skuteczna że pani Magda nie będzie musiała w najbliższym czasie meldować się w szpitalu.

 

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij