Maciej Musiał pokazał mamę Rozrywka

Maciej Musiał pokazał matkę. “Wygląda jak jego siostra”

Maciej Musiał to jedna z największych gwiazd reprezentująca tzw. młode pokolenie polskich aktorów. Ma na koncie występy zarówno kultowych polskich serialach, jak i kasowych zagranicznych produkcjach “Netlfixa”. Młody aktor doskonale odnajduje się też w reklamie i od kilku lat jest twarzą kilku znanych marek. Ostatnio jednak postanowił pomóc w promocji firmie swojej mamy i zareklamował ją na swoim Instagramie, przy okazji uchylając rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego

– Ta piękna Pani to moja mama, która od roku prowadzi swój znakomity sklep @zapachnieba.pl, w którym sprzedaje świece (które sama robi), zapachy, a także torby i trochę ubrań (ostatnie zdjęcie), gdyby ktoś szukał pomysłu na uroczy świąteczny prezent to polecammmmm 🌝 – napisał Musiał wrzucając wspólne zdjęcie z mamą.

W komentarzach od razu zawrzało, kiedy okazało się, że sformułowanie “piękna Pani” wcale nie jest nad wyraz. Zdjęcie Anny Musiał z miejsca podbiła serca internautów, a wielu z komentujących wprost przyznało, że wygląda jak jego siostra, a nie mama.

Tym bardziej, że zamieszczona fotografia, patrząc na inne zdjęcia matki naszego aktora, wcale nie jest jakimś wyjątkiem. Na innych zdjęciach wrzucanych do sieci Anna Musiał wygląda równie korzystne.

Co ciekawe mama gwiazdora Rodzinki.pl na Instagramie czuje się całkiem swobodnie. Nie tylko publikuje zdjęcia, ale też dzieli się swoimi przemyśleniami na temat życia, wiary czy tradycji. Z jej wpisów wynika, że Maciej Musiał został wychowany w tradycyjnych wartościach. Bóg dla jego matki jest ważną osobą, o czym zresztą świadczy filozofia jej sklepu, sama jego nazwa, jak i nazwy produktów, które nawiązują do postaci i wydarzeń biblijnych.

W zamieszczanych postach widać też, że Maciej jest bardzo blisko ze swoją mamą – okazuje jej szacunek, spędzają razem dużo czasu i jest ona dla niego wzorem. To bardzo pozytywna historia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Musiał (@ankamusial)

Źródło: Autor:
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

0 0

Pożar w warszawskim wieżowcu

0 0

10-latek przyznał się do morderstwa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij