Najnowsze wiadomości z kraju

M. Falenta sugeruje, że liderzy PO zostali nagrani na seks taśmie. „Wszędzie unosił się biały pył”

Sprawa, która ostatecznie pogrzebie Platformę Obywatelską? A może  ohydne pomówienie, które znajdzie swój finał na sali sądowej? Jedno jest pewne, jeśli zarzuty Marka Falenty się potwierdzą, to mamy do czynienia z prawdziwą sensacją.

Biznesmen nazywany „mózgiem afery taśmowej” zasugerował, że istnieje seks taśma z Karpacza, na której nagrano Rafała Trzaskowskiego i Grzegorza Schetynę. Falenta zaapelował do dziennikarzy Onet.pl, aby ją upublicznili.

– Słyszałem, że jest dobra sex taśma z Western City w Karpaczu z kowbojami @trzaskowski_ i @SchetynadlaPO w roli głównej. @onetpl może tą puścicie? Podobno słaba jakość bo wszędzie biały pył się unosił… – napisał na Twitterze.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, iż o wizytach Grzegorza Schetyny w „Mieście Kowbojów” pisała wcześniej prasa, sugerując, iż aktualny lider PO spędzał tam czas na suto zakrapianych imprezach.

– Grzegorz Schetyna był pewny zwycięstwa w walce o fotel szefa dolnośląskiej PO. Przedwyborczy wieczór spędził w „Mieście prawdziwych kowbojów”. Były cygara whisky i świetne nastroje tak w 2013 roku dla „Wprost” opisywała wizyty G. Schetyny w Karpaczu redaktor A. Burzyńska.

Aktualny lider PO miał spędzać czas Karpaczu przed starciem o stanowisko szefa regionu, o które rywalizował wówczas z Jackiem Protasiewiczem.

– Wraz ze swoimi zwolennikami przedwyborczy wieczór spędził w Western City koło Karpacza, w ośrodku rekreacyjno-hotelowym reklamowanym jako „Miasto prawdziwych kowbojów” (…) odbywała się tam impreza ku czci Schetyny, uważanego za pewnego zwycięzcę informował Wprost.

Czy Marek Falenta wie więcej o takich imprezach? To zdaje się sugerować jego wpis. Jeśli insynuacje biznesmena są nieprawdziwe, sprawa z pewnością znajdzie swój finał w sądzie.

Źródło: Stefczyk.info/Twitter Autor: ac
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij