Najnowsze wiadomości ze świata

Lwica ukradła fotografowi kamerę. Uciekając nagrała film

W Kenii doszło do niecodziennej sytuacji, która została nagrana przez… lwicę. To właśnie dzikie zwierzę było autorem i jednocześnie bohaterem filmu.

Ahmed Galal, fotograf przyrody ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, postanowił nagrać lwicę. W tym celu ustawił kamerę GoPro na statywie. Mężczyzna schował się w zaparkowanym nieopodal samochodzie terenowym.

W pewnym momencie lwica zainteresowała się urządzeniem do takiego stopnia, że postanowiła chwycić je w zęby. Następnie zwierzę rzuciło się do ucieczki, którą przez cały czas rejestrowała kamera. Gala udostępnił 48-sekundowe nagranie w internecie.

W rozmowie z „New York Times” fotograf zapewnił, że właśnie taki był jego zamiar, ale nie spodziewał się, że faktycznie do tego dojdzie.

Przyznaję, że martwiłem się o aparat. Goniliśmy lwicę, a ona upuściła aparat – opowiada. Gala przyznaje, że choć urządzenie miało pewne zarysowania, to nadal działało.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

Rosja atakuje Ukrainę. Polskie lotnictwo w akcji

0 0

20 osób zginęło w pożarze w parku rozrywki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij