Najnowsze wiadomości z kraju

“Luluś” znaleziony! Zbiegły kangur “wraca z giganta”

Luluś, kangur który od kilku dni był poszukiwany w lasach podpoznańskiej Puszczy Zielonki, został odnaleziony – poinformował w środę Leśny Zakład Doświadczalny w Murowanej Goślinie.

“Luluś wraca z giganta. Świetna wiadomość, nasz kangur lokalny już w domu. Aktualnie zjada drugie śniadanie na swoim wybiegu” – podał zakład w mediach społecznościowych. Kangur, który uciekł właścicielce, był poszukiwany od kilku dni.
W weekend Leśny Zakład Doświadczalny w Murowanej Goślinie poinformował, że w lasach Puszczy Zielonki został zaobserwowany kangur. Także w weekend prośbę o pomoc w poszukiwaniach Lulusia opublikowała w mediach społecznościowych właścicielka kangura, pani Honorata.

We wtorek Leśny Zakład Doświadczalny w Murowanej Goślinie poinformował, że Luluś był widziany w kolejnym miejscu. Opublikował też nowy film z kangurem, nagrany przez osobę, która napotkała zwierzę jadąc samochodem.

Źródło: PAP Autor: Szymon Kiepel, Rafał Pogrzebny
Fot. Facebook/Leśny Zakład Doświadczalny w Murowanej Goślinie

Polecane artykuły

0 0

Strażakom spłonął wóz strażacki

0 0

Na wojskowej uczelni doszło do eksplozji. Są ranni żołnierze

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij