Najnowsze wiadomości z kraju

Ludzki szkielet znaleziony w piwnicy. Śledczy zakładają szokujący scenariusz

Podczas remontu domu w miejscowości Rudna w województwie wielkopolskim dokonano wstrząsającego odkrycia. W piwnicy budynku znaleziono ludzki szkielet. Śledczy nie wykluczają, że zwłoki mogą należeć do byłego właściciela budynku, który zaginął 25 lat temu.

Stacja RMF FM podaje, że odkrycia dokonano podczas remontu domu w miejscowości Rudna w powiecie pilskim w województwie wielkopolskim. Prace remontowe prowadził nowy właściciel budynku.

Prokurator Łukasz Wawrzyniak z prokuratury okręgowej w Poznaniu przyznał, że jest to sprawa „o charakterze kryminalnym”. Z kolei biegła antropolog poinformowała, że w piwnicy znaleziono szczątki mężczyzny. Jego tożsamość mają ustalić badania DNA.

W czwartek ma odbyć się sekcja zwłok, która ma pomóc śledczym w ustaleniu okoliczności śmierci mężczyzny. Jeden ze scenariuszy rozważanych przez policję zakłada, że szczątki mogą należeć do mieszkańca tego domu, który zaginął 25 lat temu.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RMF FM Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij