Legia Warszawa z Pucharem Polski Wiadomości sportowe z kraju i świata

Legia Warszawa z Pucharem Polski

Zawodnicy Legii Warszawa zwyciężyli w finale Pucharu Polski. W meczu na PGE Narodowym pokonali Pogoń Szczecin z wynikiem 4:3 (1:1).

Tym samym Pogoń Szczecin oddała pole rywalom w drugim finale Pucharu Polski z rzędu, a piąty raz w historii zespołu.

Mecz oglądało po kilkanaście tysięcy kibiców obu drużyn. Bilety zostały wyprzedane na początku kwietnia.

Do szatni po pierwszej połowie meczu oba zespoły wyszły z remisowym wynikiem 1:1. Bramkę dla Legii w 14. minucie meczu zdobył Luquinhas, dla Pogoni – Danijel Loncar.

Sytuacja zmieniła się w drugiej połowie, którą legioniści rozpoczęli od błyskawicznego ataku, zdobywając bramkę kilkanaście sekund po wznowieniu gry. Ostatecznie kibice zgromadzeni na PGE Narodowym mogli oglądać jeszcze 4 gole (w tym jeden samobójczy).

Źródło: na podst. PAP Autor:
Fot.
Obserwuj nas w Google News

Ankieta

Kto będzie następnym prezydentem Polski?
Ładowanie ... Ładowanie ...

Polecane artykuły

Tragiczny wypadek na Mazowszu. Bus wjechał w TIR-a 0 0

Tragiczny wypadek na Mazowszu. Bus wjechał w TIR-a

Stalin jako zbawca narodów. Propaganda pod przykrywką sztuki 0 0

Stalin jako zbawca narodów. Propaganda pod przykrywką sztuki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij