Publicystyka

Kto i dlaczego uderza w strategiczne inwestycje polskiego rządu? Eurodeputowany, Rosjanin z niemieckim paszportem, próbuje torpedować polskie projekty

Kto i dlaczego uderza w strategiczne inwestycje polskiego rządu. Jakie jest tło protestów organizacji ekologicznych przeciwko budowie elektrowni jądrowej w Choczewie, przekopowi Mierzei Wiślanej, rozbudowie toru wodnego na Odrze, budowie tunelu oraz portu kontenerowego w Świnoujściu? W jaki sposób Niemcy próbują blokować strategiczną dla Polski budowę elektrowni atomowej mimo, że ma ona powstać ponad 300 kilometrów od granicy?

Co robi stowarzyszenie ekologiczne Bałtyckie SOS na terenie gminy, w której ma powstać elektrownia? W jaki sposób władze samorządowe Brandenburgii próbują wstrzymać inwestycje mające usprawnić żeglugę na Odrze?

Jakie kroki przeciwko polskim inwestycjom podejmuje Rosjanin z niemieckim paszportem – eurodeputowany Sergiej Lagodinsky? „Magazyn śledczy Anity Gargas” w czwartek o 22:30 w TVP1.

ZWIASTUN:

https://www.youtube.com/watch?v=lFzcSir–70

Źródło: TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas, Autor:
Fot. TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas,

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij