Wiadomości sportowe z kraju i świata

Kowalczykowi puściły nerwy na wizji. Były piłkarz nie szczędzi słów krytyki i wyzywa Lewandowskiego od “c***i”

Wciąż nie milkną echa po porażce reprezentacji Polski ze Słowacją w ramach Euro 2020. Na kadrowiczów Paulo Sousy spadła istna fala krytyki, a ich postawa jest krytykowana zarówno przez kibiców, jak i ekspertów. Temat fatalnej inauguracji Mistrzostw Europy poruszony został także w Hejt Parku przez Wojciecha Kowalczyka, Krzysztofa Stanowskiego, Michała Pola oraz Piotra Nowaka. W pewnym momencie pierwszemu z nich puściły nerwy.

Wszyscy obecni w studiu byli pewni co do jednego – polska kadra zawiodła oczekiwania wielu kibiców w naszym kraju. Według Pola przegrana 1:2 ze Słowacją niemalże przekreśla nasze szanse na wyjście z grupy. Przed Polską bowiem jeszcze mecz w Sevilli z faworyzowaną Hiszpanią oraz kilka dni później ze Szwecją, ponownie w Sankt Petersburgu, która potrafiła urwać punkty drużynie La Furia Roja. 

Najwięcej zastrzeżeń pod adresem piłkarzy miał Wojciech Kowalczyk. Były reprezentant Polski szczególnie był zły na postawę Roberta Lewandowskiego po szybkim wyrównaniu na początku drugiej połowy. Jego zdaniem gracz Bayernu powinien był w tym momencie wziąć piłkę i ją “przegryźć”, dając jednocześnie ogromną motywację swoim kolegom, aby wszyscy razem wykorzystali moment słabości Słowaków.

-A tutaj chodzi taka c***a Lewandowski… – powiedział Kowalczyk, którego musiał uspokajać Stanowski.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Do Rzeczy/ Hejt Park Autor: JD
Fot. screenshot

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij