karambol Najnowsze wiadomości z kraju

Koszmarne zderzenie osobówki z tirem. Z samochodu prawie nic nie zostało

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w okolicach Elbląga (woj. warmińsko-mazurskie). Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Zdjęcia pokazują skalę zniszczenia osobowego volkswagena.

Do niebezpiecznie wyglądającego wypadku doszło na drodze S22 na wysokości Kamiennika Wielkiego w okolicach Elbląga. W sobotę około godziny 20 osobowy volkswagen zderzył się z samochodem ciężarowym.

Według wstępnych ustaleń śledczych, 25-letni kierowca osobówki w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką. Na miejsce przybyli strażacy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu oraz z OSP Milejewo. By uwolnić kierowcę z pojazdu osobowego, strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego.

Z miejsca zdarzenia do szpitala przewieziono zarówno 25-latka, jak i kierowcę osobówki, którzy doznali obrażeń ciała.

Strażacy z Elbląga opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia z miejsca zdarzenia. Widać na nich skalę zniszczenia samochodu osobowego.

Źródło: stefczyk.info/na podst.express Elbląg Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij