Najnowsze wiadomości ze świata

Koszmar w Paryżu. Turysta zgwałcony w publicznej toalecie

Francuski dziennik „Le Figaro” informuje o szokującym zdarzeniu, do którego miało dojść w Paryżu. Jak wynika z relacji brazylijskiego turysty, został on wepchnięty do publicznej toalety, a następnie okradziony i zgwałcony.

Do napaści na tle seksualnym miało dojść we wtorek o około godziny 5:00, gdy Brazylijczyk spacerował brzegiem Sekwany. Z relacji ofiary –  którą przytacza „Le Figaro” – wynika, że w pewnym momencie podszedł do niego mężczyzna i wepchnął go do publicznej toalety, gdzie zmusił go do odbycia stosunku seksualnego. Wewnątrz pojawił się także wspólnik napastnika, który ukradł torbę należącą do turysty.

Według źródła policyjnego, sprawcą domniemanego gwałtu jest osobnik pochodzenia północnoafrykańskiego – przekazuje francuski dziennik.

„Le Figaro” przypomina także o innych zdarzeniach, do których w ostatnim czasie doszło na ulicach Paryża. Tamtejsza policja aresztowała imigranta z Algierii, który krótko po zwolnieniu z więzienia, napadł z nożem w ręku i zgwałcił 47-latkę, śpiącą przy otwartym oknie w 11. dzielnicy stolicy.

Niedługo potem kobieta z Austrii została zgwałcona po wyjściu z baru w 10. dzielnicy, a kelner w barze w 18. dzielnicy zgwałcił 21–latkę – pisze dziennik. Przypomniano także o zdarzeniu z końca sierpnia, gdy 55-latka została zgwałcona w windzie swojego bloku w dzielnicy Batignolles.

Źródło: stefczyk.info/na podst.o2.pl Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij