Najnowsze wiadomości z kraju

Kompletnie pijana kobieta opiekowała się dzieckiem. Nie wiedziała gdzie jest

29-latka, która miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzy, w takim stanie opiekowała się dziewięcioletnią córką. Policję do zataczającej się kobiety wezwali świadkowie.

W niedzielny wieczór przechodnie w Sopocie zauważyli, że na krawężniku siedzi pijana kobieta z dzieckiem. Wcześniej widziano także, jak kobieta ma problem z utrzymaniem równowagi. Matka dziewięciolatki miała również problem z wysławianiem się i nie wiedziała gdzie się znajduje.

Świadkowie wezwali policję, która następnie przekazała dziewięcioletnią dziewczynkę pod opiekę rodziny. Okazało się, ze kobieta miała ponad 2 promile w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze zajmują się wyjaśnianiem okoliczności sprawy, o której powiadomiony zostanie sąd rodzinny. 29-latka może stracić prawa rodzicielskie lub otrzymać nadzór kuratora nad rodziną.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Radio Gdańsk Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

Polska przegrała z Holandią

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij