Najnowsze wiadomości z kraju

Kolejny wypadek pojazdu wojskowego. Żołnierze w szpitalu

W nocy doszło do wypadku z udziałem pojazdu wojskowego. W Kaletach w powiecie tarnogórskim pojazd zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Poszkodowani żołnierze trafili do szpitala.

W nocy ze środy na czwartek około godziny 1:00 doszło do wypadku z udziałem żołnierzy. W Kaletach w powiecie tarnogórskim samochód wojskowy marki Jelcz zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Na razie nieznane są przyczyny wypadku.

Pojazdem kierował 43-letni mężczyzna. Jak ustaliła policja, był on trzeźwy. Pięcioro pasażerów trafiło do szpitali. To jedna kobieta i czterech mężczyzn, których życie nie jest zagrożone.

Wyjaśnieniem okoliczności wypadku zajmuje się Żandarmeria Wojskowa. Sprawa ma trafić do Prokuratury Wojskowej Katowice-Południe.

W ubiegłym tygodniu również doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu wojskowego. Wówczas na łuku drogi pojazd opuścił pas ruchu i się przewrócił.

Kilka dni wcześniej na drodze numer 676 między Supraślem a Krynkami ciężarowy pojazd wojskowy potrącił żubra. Zwierzę wtargnęło na jezdnię z terenu zalesionego i nie przeżyło uderzenia pojazdu.

Źródło: stefczyk.info/na podst.o2 Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij