Najnowsze wiadomości ze świata

Kokaina na wynos. Policja weszła do pizzerii, która serwowała narkotyki

Włoscy policjanci doprowadzili do zamknięcia pizzerii w Reggio Emilia. Po tym jak otrzymali zgłoszenie o wątpliwej wiarygodności lokalu, zatrzymali jednego z klientów, który odebrał zamówienie na wynos. Okazało się, ze w kartonie nie było pizzy, a 2,53 grama kokainy.

Funkcjonariusze prowadzili obserwację jednego z lokalu w Reggio Emilia po tym, jak otrzymali zgłoszenie o jego wątpliwej wiarygodności. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wyszedł z pizzerii z kartonem na okrągły placek. Nie było tam jednak włoskiego dania, a pięć paczek zawierających kokainę.

Mundurowi postanowili natychmiast dokonać rewizji lokalu gastronomicznego. W toku prowadzonych działań znaleźli więcej substancji odurzających, a ich łączna waga wynosiła 65 gramów. Narkotyki schowane były w przedsionku i suficie łazienki.

Właściciel pizzerii został aresztowany pod zarzutem zażywania i handlu narkotykami. Problemy może mieć także klient, którego przyłapała policja. Został on zgłoszony do prokuratury w związku z posiadaniem substancji odurzających. Sama pizzeria została tymczasowo zamknięta, a licencja na działalność została zawieszona.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij