Publicystyka

Kogo chciał tym rozbawić? Oburzająca grafika z Kaczyńskim na koncie Biedronia

Na oficjalnym koncie Roberta Biedronia na Twitterze pojawiła się oburzająca grafika uderzająca w Jarosława Kaczyńskiego.

Europoseł z pewnością należy do jednych z największych krytyków obozu Zjednoczonej Prawicy. Według niego Polska pod rządami formacji Jarosława Kaczyńskiego jest państwem, w którym mają być “łamane prawa człowieka”. Padły nawet oburzające porównania Prawa i Sprawiedliwości do nazistów . Tym razem również posłużył się skandalicznym porównaniem.

Na profilu Biedronia pojawiła się grafika, na której pojawiają się dwie osoby – Jarosław Kaczyński oraz kobieta, która ma być personifikacją Polski. Prezes PiS zwraca się do niej słowami “Kocham Cię! Nie rozumiesz?” i zaczyna torturować podduszając ją w misce z wodą.

-Przemoc to nie miłość. Szkoda, że niektórzy tego nie rozumieją... – napisał jeden z liderów Lewicy.

Grafika udostępniona przez Biedronia wywołała spore oburzenie w komentarzach. Wielu z internautów stwierdziło, iż polityk nie powinien wypowiadać się na temat przemocy wobec kobiet, bowiem on sam był wiele lat temu oskarżany przez swoją matkę o znęcanie się nad nią.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Do Rzeczy Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij