Najnowsze wiadomości z kraju

Kobieta została brutalnie pobita na przystanku. Okazało się, że to pomyłka

Na przystanku autobusowym w Pabianicach doszło do brutalnego pobicia kobiety. Okazało się, że napastniczka… pomyliła ją z kimś innym.

Szokujący incydent miał miejsce w niedzielę ok. 15:20. Do siedzącej na przystanku przy ul. Nawrockiego 33-letniej kobiety podeszła inna kobieta. Na nagraniu z monitoringu, które trafiło do mediów społecznościowych, widać, jak zadaje jej kilka silnych ciosów w głowę, po czym ściąga ją z ławki i rzuca na chodnik. Gdy do niej podchodzi, prawdopodobnie by zadać kolejne ciosy, orientuje się, że pobiła niewłaściwą osobę.


Pobita kobieta została zabrana przez karetkę do szpitala. Wypisano ją z niego w poniedziałek rano. Następnie udała się na komendę policji, gdzie złożyła zawiadomienie o pobiciu. Tego samego dnia policjanci zatrzymali 26-letnią mieszkankę Pabianic. Była pod wpływem alkoholu. Z tego powodu zostanie przesłuchana dopiero dzisiaj. Ofiara zeznała, że jej nie zna.

Źródło: Stefczyk Info za TVP Łódź Autor: WM
Fot. Screen z Twittera

Polecane artykuły

0 0

Przemytnicy ludzi postrzelili policjanta

0 0

Botanicy zmienią rasistowskie nazwy roślin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij